50-226 Wrocław, ul. Zegadłowicza 41/1 +48 728 319 178 biuro@amalus.com.pl

Dofinansowanie

banerUE

Aktualna perspektywa unijna na lata 2021-2027 z budżetem ponad 100 mld euro przyznanych Polsce, zdecydowanie przyczyni się do realizacji wielu inwestycji.

Jeśli posiadasz opracowany szczegółowy projekt swojego wymarzonego przedsiębiorstwa lub planujesz modernizację istniejącego, lecz wciąż brakuje Ci niezbędnych środków finansowych do jego realizacji, to nadszedł czas, aby skorzystać z Funduszy Europejskich.
Jako firma AMALUS posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczych we współpracy jednostką naukową – Politechniką Wrocławską.
Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw produkcyjnych zlokalizowanych na terytorium Polski, które pragną rozwijać się, są otwarte na innowacje oraz zmiany.

Jesteśmy odpowiednio przygotowani, aby pokierować projektem na etapie:

– opracowania potrzeb produkcyjnych,
– przygotowania części merytorycznej składanego wniosku,
– opracowanie części badawczej i jej przeprowadzenie we współpracy z jednostką naukową.

Kluczem do sukcesu jest efektywna współpraca pomiędzy stronami zaangażowanymi w projekt. Opracowanie wniosku wymaga od Twojej firmy zaangażowania wielu działów jak: techniczny, produkcja, księgowość etc..
W tej konfiguracji na pewno odniesiemy sukces! Nasza firma pomaga skutecznie pozyskać dotacje na rozwój Twojego przedsiębiorstwa!

Sprawdź aktualne programy dofinansowań:

Aktualne projekty: Ścieżka SMART

Dla kogo?

Przedsiębiorstwa małe, średnie, duże i ich konsorcja, w skład których mogą wchodzić jednostki naukowe i organizacje pozarządowe.

Poziom dofinansowania – nawet do 80% kosztów projektu.

https://www.gov.pl/web/ncbr NCBR

Aktualne projekty:

Program FENG

Pozostałe aktualne programy unijne dostępne na oficjalnej stronie: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt:

tel.: +48 728 319 178
mail: kontakt@amalus.com.pl

Dofinansowanie, fundusze unijne, doradztwo, pomoc w pisaniu wniosków o dotacje unijne, consulting, finansowanie innowacyjnych przedsiębiorstw, zwiększenie konkurencyjności firmy