50-226 Wrocław, ul. Zegadłowicza 41/1 +48 728 319 178 biuro@amalus.com.pl

Strona główna

dotacje_mobile

Zintegrujemy Twoje potrzeby!

Zajmujemy się szeroko pojętą produkcją układów automatyki i robotyki, m.in:

O nas

Świadczymy usługi w zakresie projektowania, budowania i modernizacji linii produkcyjnych, maszyn przemysłowych.

Drugą gałęzią działalności firmy Amalus jest serwis urządzeń. Posiadając duże doświadczenie z różnych gałęzi przemysłu, podejmujemy się nowych, ciekawych wyzwań w zakresie serwisu maszyn i urządzeń sektora automatyki oraz robotyki.

Jako integratorzy, naszym celem jest wprowadzanie coraz bardziej optymalnych, niezawodnych rozwiązań dla naszych Klientów, w oparciu o przemysł 4.0 i loT tworząc własne układy elektroniczne i  przyczyniając się przy tym do dekarbonizacji środowiska i jak najmniejszych strat produkcyjnych.

Nasza misja to kreacja i wdrażanie projektów z zachowaniem jak największego cyberbezpieczeństwa obiektów przemysłowych naszych Klientów. Świadczymy usługi zdalnego serwisu urządzeń wykorzystując nasze własne rozwiązania pozwalające na dostęp do urządzenia z wykorzystaniem szyfrowanej transmisji danych.

W trakcie 7 lat realizacji projektów zdobyliśmy cenne doświadczenie, praktykę by podejmować się interesujących, nowych tematów. Współpracując stale i ściśle z inżynierami oraz technologami. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje.

Amalus to ludzie, którzy są kreatywni, dociekliwi, skrupulatni, chłonni nowych wyzwań. Nasze szeregi zasilają przede wszystkim inżynierowie, automatycy, robotycy, ale także też marketerzy.

Aktualności