50-226 Wrocław, ul. Zegadłowicza 41/1 +48 728 319 178 biuro@amalus.com.pl

Dzień dobry w 2023 roku!

Dzień dobry w 2023 roku!

Z Nowym Rokiem, pojawiają się nowe wyzwania i możliwości także w świecie automatyki i robotyki 🤖 Życzymy Wam i sobie sukcesów oraz rozwoju w nowym roku, a także stabilizacji w życiu prywatnym. My nie zwalniamy tempa i w Amalusie wciąż pojawiają się nowe pomysły oraz projekty, które staramy się wdrażać u Klientów.


Jednym z ostatnich jest nasz autorski skaner 3D. 🔬Dzięki zastosowaniu laserowego profilometru firmy Baumer, możliwe jest skanowanie obiektów bezpośrednio na procesie produkcyjnym. Nasze urządzenie pozwala na skanowanie kolejnych profili, podczas przesuwania obiektu w jednym kierunku.


W efekcie uzyskujemy chmurę punktów, na której możliwe jest wykonywanie pomiarów i badanie jakości powierzchni produktu. 💻 Dzięki wykorzystaniu algorytmów inteligencji oraz mocnej jednostki obliczeniowej, nawet skomplikowane matematycznie pomiary na dużej ilości danych są bardzo szybkie, co pozwala na zbadanie większej ilości produktów podczas produkcji. 🔧


Tworząc projekt od tzw. „zera” mamy bardzo dużo możliwości na początku współpracy z Klientem. Ważne są założenia projektu i jeśli mamy tylko jasno określone cele – podążamy w tym kierunku, zawsze po drodze sugerując optymalne, nietuzinkowe rozwiązania, które przyczynią się do poprawy kontroli jakości i procesów linii produkcyjnej w danej fabryce. Tworzymy w pełni własne oprogramowanie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb każdego klienta.